Stomatochirurgie

Pokud vám zubař doporučí zubní operaci kvůli problémům v ústech, zubech nebo čelisti, je snadné pochopit, že s tím budete váhat.

Operace jakéhokoliv druhu by neměly být brány na lehkou váhu a zubní chirurgie v zubní ordinaci se v ničem neliší. Ale nenechte se zastrašit. Stomatologická chirurgie je široký pojem, který zahrnuje vše od jednoduchého vytržení zubu ke složitým postupům, jako je osazení zubních implantátů do kosti. Zubní chirurgie může ulevit od bolesti a zlepšit funkci vašeho chrupu a vzhled vašeho úsměvu.

A navíc: šikovné ruce našich libereckých zubařů v Liberecké dentální jsou velmi šetrné.

Od lokální anestezie po celkovou narkózu

Stomatochirurgii provádí zubař nebo ústní chirurg. Tedy specialista, který ovládá nejen zubní chirurgii, ale i diagnostiku a léčbu zubů. Stomatochirurgie zahrnuje zákrok od lokální anestezie po anestezii celkovou, v závislosti na postupu a úrovni vaší úzkosti.

Svěřte se do rukou libereckého zubaře. V naší ordinaci provádíme desítky zákroků týdně. Máme mnohaleté zkušenosti se stomatochirurgií.

Od kosmetických změn po nápravu poranění

Termín stomatologická chirurgie zahrnuje mnoho různých postupů. Mezi základní postupy, které v naší zubní ordinaci v Liberci vykonáváme, patří:

Zubní chirurgie - implantologie

Zubní implantát nahradí poškozené nebo chybějící zuby umělými, které vypadají a fungují stejně jako ty přírodní. Postup závisí na typu zubních implantátů, které potřebujete a stavu vaší čelisti. Celý proces může trvat mnoho měsíců. I naše zubní ordinace nabízí osazení chrupu zubními implantáty. Sjednejte si návštěvu ještě dnes.

Kosmetické chirurgické zákroky

Kosmetická zubní chirurgie je stomatologický obor, který má za úkol zlepšit vzhled vašeho úsměvu. Kosmetická zubní chirurgie může zahrnovat procedury, jako jsou osazení chybějících zubů zubními implantáty, doplnění chybějících částí zubů nebo náhrada starých zubních výplní za výplně v barvě zubů. Úsměvu může pomoci i bělení zubů.

Pokud nejste spokojeni se svým úsměvem, dohodněte si schůzku s naším zubařem v zubní ordinaci v Liberci.

Odstranění nevhodných zubů

Když zuby rostou do stran, vyrostou pouze částečně či zůstanou uvězněny pod dásní, může to způsobit hodně bolesti a problémů se zuby. Odstranění jednoho zubu může významně ovlivnit ostatní zuby. Zuby moudrosti jsou nejčastější zuby, kterých se týká extrakce.

Bolí vás zuby moudrosti? Objednejte si návštěvu u našeho zubaře v Liberci.

Nápravná čelistní chirurgie

Zubní chirurgie může také léčit poruchy ústního kloubu, zlepšit kondici protézy a řešit problémy s tím, jak do sebe horní a dolní čelisti zapadají.

Léčba poranění obličeje a korekce deformací

Zubař také léčí a odstraňuje škody způsobené traumatem na obličeji, ústech, zubech a čelisti.

Šetrný přístup našich zubařů

Ať už potřebujete stomatologický zákrok kvůli zmírnění bolesti zubů moudrosti, nebo chcete zlepšit váš úsměv z kosmetických důvodů, budete jistě klidnější, pokud víte, co očekávat. Nabízíme vám konzultace. Sjednejte si schůzku se zubařem v Liberci a společně prodiskutujeme nejlepší postup.

Probereme, jak dlouho by stomatologická operace trvala a jaký typ anestezie použijeme. Zubař vám vysvětlí, jaké kroky budou po zákroku následovat, jaké potraviny můžete konzumovat, jak regulovat bolest a jak se starat o rány.

Většina lidí o sobě neví, že jsou kandidátem na zubní chirurgii. To je jeden z důvodů, proč je důležitá pravidelná návštěva zubní ordinace. Při běžném zubním vyšetření, může zubní lékař zjistit problémy, které mohou být vyřešeny pomocí zubní chirurgie.

Svěřte své zuby do rukou specialistů – zubním lékařům v Liberci v Liberecké dentální.

on-line rezervace termínů prohlídky

Ordinujeme
v normálním režimu

Termín ošetření si prosím domluvte předem, a to na tel. čísle 482 713 418 nebo kdykoli emailem ordinace@libdent.cz.

Bolestivé případy pacientů neregistrovaných na našem pracovišti ošetříme v sobotu a v neděli
od 18.00 do 22.00,
kontaktní telefon je 777 738 625.

 

Ordinační hodiny

Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Pá: 08:00 - 12:00

 

Pohotovost

So, Ne a svátky: 18:00 - 22:00

kvalitní péče za příznivé ceny

2014 © All Rights Reserverd
Liberecká dentální s.r.o.

Soukenné náměstí 121/1
460 01 Liberec

Tel.: (+420) 482 713 418
E-mail: ordinace@libdent.cz
FACEBOOK

Liberecká dentální s.r.o.