Zubní implantáty Straumann

Cílem zubní ordinace v Liberci – Liberecké dentální je nabídnout vždy vysokou kvalitu za rozumné ceny. Toto pravidlo platí bezezbytku u zubních implantátů, tedy protetické stomatologie. Osazená náhrada zubu musí vždy působit přirozeně, je třeba, aby byla naprosto funkční a spolehlivá.

Proto používáme zubní implantáty značky Straumann. Jedná se o jednu z vedoucích společností v oblasti výroby a dodávek kvalitních zubních implantátů a regenerace zubní tkáně. Hlavní vizí společnosti Straumann je obnovit ústní estetiku pacienta a zajistit plnou funkci zubů. Nosnou myšlenkou firmy pak je poskytovat tu nejlepší léčbu pro pacienty na základě nejnovějšího vědeckého výzkumu a nejnovějších postupů.

Straumann je předním dodavatelem dentálních implantátů po celém světě. Sídlo firmy je situováno ve Švýcarsku. Pobočky má firma rozmístěné ve více než padesáti zemích, včetně České republiky.

Straumann nabízí různé typy zubních implantátů. Vložka Morse kužel je ukotvena na úrovni tkáně. CrossFit spoje jsou kotvené na úrovni tkání a kostí. Jsou vždy navrženy tak, aby poskytly velmi přesnou a spolehlivou soudržnost mezi opěrou a vlastním zubním implantátem. Straumann je průkopníkem na poli jednostupňových zubních implantátů, které se kotví právě na úrovni tkáně.

Straumann je jediným výrobcem takzvaných CrossFit implantátů. Jedná se o velmi sofistikované řešení. Drážky těchto implantátů zajišťují velmi těsné propojení s opěrou zubní náhrady. Hlavní důvody, proč jsou tyto implantáty lepší ve srovnání s jinými značkami, jsou integrace do tkáně dutiny ústní, rychle se léčí po osazení do dásně a mohou se na ně zakotvit různé typy umělých zubů.

Kromě vysoké funkčnosti implantátů a pověstné švýcarské spolehlivosti klade společnost Straumann vysoký důraz na estetiku zubních implantátů. Protetické pomůcky jsou nabízené v široké paletě odstínů a modifikací, což umožňuje zubaři v Liberci zvolit vždy správnou podpěru a správnou zubní náhradu pro každý případ a každou situaci v ústní dutině.

Je jisté, že když si pacient zubaře v Liberci vybere pro své zubní implantáty značku Straumann, tak má jistotu v podobě mnoha let vědeckého výzkumu, který stojí za těmto zubními implantáty ze Švýcarska.

Svěřte osazení zubních implantátů do rukou zubaře z Liberecké dentální.

on-line rezervace termínů prohlídky

Ordinujeme
v normálním režimu

Termín ošetření si prosím domluvte předem, a to na tel. čísle 482 713 418 nebo kdykoli emailem ordinace@libdent.cz.

Bolestivé případy pacientů neregistrovaných na našem pracovišti ošetříme v sobotu a v neděli
od 18.00 do 22.00,
kontaktní telefon je 777 738 625.

 

Ordinační hodiny

Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Pá: 08:00 - 12:00

 

Pohotovost

So, Ne a svátky: 18:00 - 22:00

kvalitní péče za příznivé ceny

2014 © All Rights Reserverd
Liberecká dentální s.r.o.

Soukenné náměstí 121/1
460 01 Liberec

Tel.: (+420) 482 713 418
E-mail: ordinace@libdent.cz
FACEBOOK

Liberecká dentální s.r.o.