Konzultace

Trápí Vás bolesti zubů, krvácí Vám dásně, roste Vám zub moudrosti nebo si jen chcete nechat vybělit zuby? Domluvte si konzultaci v naší zubní ordinaci se zubařem Liberecké dentální.

Zubní implantáty

Chcete-li zjistit, jaké zubní implantáty jsou pro vás vhodné, je třeba konzultace se zubním lékařem či zubním chirurgem. Během této schůzky bude zubní lékař důkladně zkoumat vaše zuby a dásně a vyhodnotí hustotu kostí. To může zahrnovat rentgeny a počítačovou tomografii (CT) aby bylo možné zajistit, že je dostatečná kostra pro umístění implantátu a přesně určit, kde by měl být implantát umístěn.

Paradentóza – vyšetření dásní

Paradentóza je po zubním kazu druhé nejčastější onemocnění zubů. Máte podezření na toto onemocnění ve vaší ústní dutině? Krvácí vám dásně či dokonce kývou zuby? Domluvte si schůzku s naším zubařem v zubní ordinaci Liberecké dentální.

Bělení zubů

Nejste si jisti, zda zdravotní stav vašich zubů umožňuje jejich vybělení? Zavolejte do naší ordinace v Liberecké dentální a sjednejte si schůzku se zubním lékařem. Posoudíme vhodnost bělení.

Stomatologie – zubní lékařství

Stomatologie se zabývá studiem, diagnózou, prevencí a léčbou nemocí a poruch v ústní dutině, zejména zuby, a do jisté míry souvisejícími oblastmi (čelist a obličej).

Zubní lékařství je považováno za důležité pro celkové zdraví člověka. Ošetření provádí dentální tým, který se skládá ze zubního lékaře - zubaře a zubní asistentky, dentální hygienistky, zubních techniků a zubních terapeutů. Většina zubních lékařů pracuje v soukromé praxi (primární péče) – zubních ordinacích. V Liberci najdete zubní ordinaci Liberecké dentální. Pokud hledáte zubaře v Liberci, přijďte k nám.

Pravěcí zubaři

Historie stomatologie je téměř tak stará jako dějiny lidstva a civilizace samy. Důkazy o léčbě zubů jsou až do 7 000 let před naším letopočtem. Pravěké zubní chirurgické techniky tehdejších zubařů jsou k vidění ve starověkém Egyptě, kde vědci nalezli čelist z roku 2 650 před naším letopočtem, ve které jsou dva otvory těsně pod kořenem první stoličky. To znamená, že tehdejší zubař vytvořil odtok zánětu pro váčky pod zubem - drén.

Zubaři v dnešní době

Většina ošetření zubů provádí zubař v zubní ordinaci kvůli prevenci nebo léčbě dvou nejběžnějších chorob zubů: zubního kazu a onemocnění paradontu (onemocnění dásní) - paradentózou. Léčba zahrnuje obnovu zubů, implantologii, extrakce nebo chirurgické odstranění zubů či endodontické ošetření kořenových kanálků.

Zubaři také podporují prevenci chorob ústní dutiny prostřednictvím jejího řádného čištění - ústní hygieny a pravidelné, dvakrát do roka absolvované prohlídky. Podmínky v dutině ústní mohou být odrazem dalších systémových onemocnění, jako je osteoporóza, cukrovka nebo rakovina. Mnohé studie také ukázaly, že onemocnění dásní (paradentóza) je spojené se zvýšeným rizikem cukrovky, onemocnění srdce a rizikem předčasného porodu.

Sjednejte si schůzku s naším zubařem v zubní ordinaci Liberecké dentální ještě dnes.

on-line rezervace termínů prohlídky

Ordinujeme
v normálním režimu

Termín ošetření si prosím domluvte předem, a to na tel. čísle 482 713 418 nebo kdykoli emailem ordinace@libdent.cz.

Bolestivé případy pacientů neregistrovaných na našem pracovišti ošetříme v sobotu a v neděli
od 18.00 do 22.00,
kontaktní telefon je 777 738 625.

 

Ordinační hodiny

Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Pá: 08:00 - 12:00

 

Pohotovost

So, Ne a svátky: 18:00 - 22:00

kvalitní péče za příznivé ceny

2014 © All Rights Reserverd
Liberecká dentální s.r.o.

Soukenné náměstí 121/1
460 01 Liberec

Tel.: (+420) 482 713 418
E-mail: ordinace@libdent.cz
FACEBOOK

Liberecká dentální s.r.o.